Restauracja Sakaba Sushi

O nas

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej restauracji Sakaba Sushi, która jest wyjątkowym, niemal doskonałym połączeniem tradycyjnego kunsztu i precyzji charakterystycznej dla kuchni japońskiej z nowoczesnością i zabawą smakiem. Nasza kuchnia pełna jest nowych kreacji, które zaskoczą nawet największych miłośników i koneserów sushi. Przesłaniem, jakie nam towarzyszy jest odkrycie preferencji smakowych każdego Klienta i dotarcie do jego kulinarnych gustów. Jesteście Państwo naszymi Gośćmi i naszym Wyzwaniem. Dla wytrawnych smakoszy nasz Sushi Master przygotuje dania, które są naszą tajemnicą a które zapadną Wam w pamięci na długo. Tym, którzy wciąż nie przekonali się ile finezji kryje kuchnia japońska, pomożemy odkryć i zrozumieć sekret tej kulinarnej sztuki. Nasz Szef Kuchni na życzenie, przygotuje dla Państwa coś, czego nie znajdziecie w naszej karcie menu ani w żadnej innej restauracji. Wierzymy, że aranżacja naszego wnętrza, kojące nuty japońskiej muzyki w połączeniu z naszą kuchnią stworzą niepowtarzalną atmosferę, do której będą Państwo chcieli powracać…
 

Sakaba to również kuchnia dla najmłodszych smakoszy. Zapraszamy Państwa z Maluchami, dla których skomponowaliśmy specjalne menu. W sezonie letnim również do Państwa dyspozycji oddajemy ogródek, w którym dzieci znajdą kącik malucha.

Wszystkie nasze produkty są gwarancją świeżości, to w naszej kuchni powstaje wiele dodatków do dań, sami przygotowujemy lody, które są doskonałym akcentem wieńczącym ucztę w naszej restauracji.

Zachęcamy Państwa serdecznie do organizacji kameralnych spotkań przy sushi.

Życząc smacznego zapraszamy Państwa do Sakaba Sushi, w której gościmy siedem dni w tygodniu, w godz. od 12:00 do 22:00, a w sezonie letnim do ostatniego Gościa.
 

Zespół Sakaba Sushi